"Голос" Франківського Майдану йде в нардепи?

Понеділок, 14 квітня 2014 12:29
«Голос» Франківського Майдану йде в нардепи? Як стало відомо кореспондентам інформаційно-аналітичного Інтернет-видання «Франківчани» найвідоміший «голос» Франківського Майдану Ростислав Микитюк має намір балотуватися в народні депутати  по 83 мажоритарному окрузі із центром у м.

Івано-Франківську (нагадаємо, 28 лютого О. Сич із зайняттям посади віце-прем’єр міністра склав повноваження нардепа). Відповідну інформацію повідомило джерело у середовищі обласного осередку ВО «Свобода» із уточненням щодо невизначеності позиції керівництва партії стосовно ініціативи Микитюка брати участь у виборах. Відомо також те, що «свободівці» розраховують на можливість домовитися із Ростиславом Микитюком стосовно зняття його кандидатури напередодні виборів на користь кандидата від ВО «Свобода» Василя Поповича.

Поряд із тим, підтримка аполітичним сектором виборців кандидатури Ростислава Микитюка до Верховної ради може перетворити його із аутсайдера виборчих перегонів на їх фаворита, зокрема через значний попит громадськості на лідерів, котрі не забруднили свого авторитету кримінальним минулим, тісними зв’язками із олігархами або існуючими політичними кланами.

У будь-якому випадку, вибори по 83 Мажоритарному окрузі для його виборців стануть іспитом рівня їх моралі, свідомості та бажання реально змінити життя України, адже франківчани повинні продемонструвати свою свідомість, непідкупність та віру у принципи Майдану. 

Максим Залізняк

Перегляди 879 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Виборець 15.04.2014, 17:18
Ростик не надумай зніматися з виборів, тим більше домовлятися із пройдисвітами від свободи, все одно кинуть.
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK