Батальйон "Прикарпаття" не має чим воювати

П'ятниця, 22 серпня 2014 12:00
П’ятий територіальний батальйон «Прикарпаття» повністю забезпечений бронежилетами та кевларовими касками.

 

Про це в коментарях виданню galka.if.ua повідомила дружина одного із бійців Олена.

«Вони ще місяць тому всі мали каски і навіть по два бронежилети на одного. Їм ні бронежилетів, ні касок більше не потрібно», — каже Олена.

За її словами, бійці потребують зброї, з допомогою якої могли би активно протистояти ворогові. Наразі вони забезпечені лише легкою стрілецькою зброєю, і то, частину її втратили.

«На сьогоднішній день снаряд влучив у склад зі зброєю, частину її знищено. Правда, є ще зброя, яка була схована в іншому місці», — каже Олена.

Також знищено штаб, розбито комп’ютери, наразі немає зв’язку із штабом АТО та міністерством оборони.

За словами Олени, бійці «Прикарпаття» розташовані приблизно за п’ять кілометрів із кордоном з Росією. Із території РФ регулярно ідуть обстріли.

«Хлопці не знають і не розуміють, чому вони там стоять. Їх в будь-який момент може накрити, вони як гарматне м'ясо. У штабі АТО не пояснюють їх завдань», — розповідає Олена.

Вона відзначає, що жінки і матері дуже переживають. Адже за її словами, у батальйоні уже є два загиблих і поранені. Каже, що хлопці потребують справжньої зброї, наприклад, мінометів. Проте згідно статуту така зроби для них не передбачена.

 

Перегляди 1028 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 KORTEZ 22.08.2014, 16:10
цікаво не те наша льотна114 бригада втратила два своїх боєздатних літака бортові номере 02 та 53.Лишилась тільки спарка бортовий номер 20.Нонсенс в чому немає літаків але більше тисячі рил всякої падалі яка пракитично немає відношення до авіації(пару сотень старих курв гарнізонних. нелітаючих замполітів. продажних кадровиків тощо) получають мінімум по 5-9 тис зарплати й це в той час коли на рахунку кожна копійка ця падаль замість того щоб бути в зоні АТО-(де воюють вчителі художники й інші люди які раніше не тримали зброю в руках) блатує тут в синій формі.Так ми ніколи не переможем гроші не туди йдуть.В Швеції наприклад на 1-н літак 9-ть чоловік техобслуги а у нас получається більше ніж 500 й кошти йдуть на удосконалення навичок пілотів й закупівлю новітньої техніки а не на утримання всякої швалі.
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK