Мер Івано-Франківська знову втік від суду. Цього разу у відрядження на Схід

Середа, 19 квітня 2017 13:08
Сьогодні в міському суді Івано-Франківська повинні слухати дві справи, в яких головним обвинуваченим виступає міський голова Руслан Марцінків.

 

Перша судова справа слухається через порушення закону "Про запобігання корупції" щодо неповідомлення НАЗК про суттєву зміну майнового стану, як того вимагає закон. Міський голова придбав автомобіль "SKODA OCTAVIA" 2016 року випуску за 468 742 гривень, але "забув" внести його в Е-декларацію.

Друга - стосується того, що Руслан Марінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, взяла участь організація його дружини Оксани Марцінків, яка після завершення конкурсу була визнана переможцем. Сам Марцінків раніше запевняв, що грошей з бюджету дружині виділено так і не було. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка.

Та вже вкотре міський голова не з'являється на судові засіданням, прикриваючить лікарняними та відрядженнями до Хмельницького.

Схоже, що не стане винятком і сьогоднішній день, адже мер повідомив на своїй сторінці у соцмережі, що зараз перебуває у відрядженні на Сході.

Джерело

Перегляди 589 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK