Усі нардепи з Прикарпаття підтримали закон про мовні квоти

Вівторок, 23 травня 2017 16:11
11 Прикарпатських нардепів одноголосно підтримали законопроект який збільшить український контент на телеекранах країни.

 

Як уже повідоммлялось раніше, Верховна Рада України проголосувала за закон про квоти на телебаченні. За його прийняття віддали свої голоси 269 депутатів, проти – 15, утримались – 10, не голосували – 62 з 356 зареєстрованих у сесійній залі.

Із 140 членів фракції Блоку Петра Порошенка «за» висловились 107 депутатів і лише один нардеп утримався. 12 нардепів вирішили взагалі не голосувати, хоча й були зареєстровані на засіданні, серед тих, хто не голосував – Анатолій Матвієнко, якого тісно пов’язують з Прикарпаттям. Депутати-мажоритарники з Івано-Франківщини від БПП Михайло Довбенко і Юрій Соловей підтримали проект, поідомляють Франківчани з посиланням на Стик.

Народофронтівці, зокрема, і Юрій Бабій, Володимир Шкварилюк , Юрій Тимошенко, Анатолій Дирів, також в більшості підтримали закон – 68 з 81.

Серед фракцій, які більшість голосів віддали за законопроект: «Самопоміч» (з 26: 21 – «за», 1 – не голосував, 4 – відсутні), «Батьківщина» (з 20: 15 – «за», 1 – утримався, 4 – відсутні) та Радикальна партія Ляшка (19 з 20 – «за», 1 – не голосував).

В той же час, депутатськІ групи «Відродження», «Воля народу» та позафракційні дали мало голосів.  З 26 нардепів «Відродження» 16 не голосували, 6 були відсутні, а «за» проголосували всього чотири. «Воля народу»: 7 – «за», 7 – не голосували, 5 з 19 – відсутні.

З позафракційних підтримали закон трохи більше половини (28 з 47). Серед них і три прикарпатських мажоритарники: Юрій Дерев’янко і брати-нардепи Віктор та Олександр Шевченки.

Очікувано проти закону був «Опоблок» : 14 – «проти», 9 – утримались, 16 не голосували, а четверо – відсутні на засіданні.

З повними результатами голосування можна ознайомитись тут.

Перегляди 271 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK