Мер Львова пообіцяв перерахувати півзарплати прикарпатській благодійній організації

Субота, 27 травня 2017 17:48
27 травня, у Львові відбулась посмертна виставка-продаж фоторобіт коломиянина Андрія Коника. Благодійники які привезли виставку, поспілкувалися із мером Львова Андрієм Садовим.

Андрій Садовий пообіцяв у майбутньому допомагати фонду “Коник Хелп” фінансово. Про це написав керівник організації Назар Тодорів на сторінці організації у Фейсбук.

Сьогодні ми мали честь поспілкуватися із мером Львова, Андрієм Садовим, який пообіцяв в майбутньому допомагати нашому фонду “Коник Хелп” творити добро, –  йдеться у повідомленні.

Мер Львова зазначив, що якщо організація надсть відповідні документи, то буде допомагати. На позитиві додав, що перерахує фонду півзарплати.

Нагадаємо, Андрій Коник з Коломиї не зміг перемогти рак, і після його смерті благодійна організація “Коник Хелп” допомагає іншим онкохворим. Наразі першочерговим завданням фонду є збір коштів для онкохворої Юлії Дмитренок. Організація допомагає також будинку престарілих, дитячому сиротинцю. 

 

садовий

“Сьогодні ми мали честь поспілкуватися із мером Львова, Андрієм Садовим, який пообіцяв в майбутньому допомагати нашому фонду “Коник Хелп” творити добро“, – йдеться у дописі.

Перегляди 2960 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK