Віктор Шевченко пообіцяв допомогти завершити будівництво школи в селі Завадка

Понеділок, 05 червня 2017 11:06
На зустрічі із народним депутатом України Віктором Шевченком громада села Завадки просила вирішити одну із найболючіших проблем села. 20 років там не можуть завершити будівництво школи.

Сільський голова Іван Луговий розповідає: будівля готова на 50 %. Є стіни і дах. Та далі діло не пішло: довгобуд просто занепадає. А дітям нікуди діватись.

 «В нас в селі стара маленька школа. Діти навчаються у різних корпусах, навіть у народному домі. А у новій два десятки років не можуть поставити вікна, двері і зробити ремонти. То має бути повноцінний НВК, в якому помістяться чотири сотні школярів та дошкільнят. В Завадці зараз дуже багато дітей. В садочок майже 50 малюків готові йти вже нині. Але нема куди. Нам з області виділили майже 200 тисяч на проектно-кошторисну документацію. А школа приблизно обійдеться у 40 мільйонів. То ми сподіваємось, що у виділенні такої великої суми нам допоможе народний депутат України Віктор Шевченко. Чули, що за його сприяння виділили 3 з половиною мільйони  на школу у Боднареві. Тому хочемо, аби й у нас справа зрушила з мертвої точки», – каже староста села Завадка Іван Луговий.

 Віктор Шевченко каже: проблему знає добре, бо бачив недобудову на власні очі. Тому обіцяє допомогти громаді.

 «Там школярі не можуть нормально вчитися. А я впевнений, що дитині для навчання треба дати не тільки гарних вчителів, але й комфортні умови. Бо у деяких школах ще досі туалети на вулиці. Це просто жах. Щодо Завадки, то мені просто шкода тієї будівлі. Ще рік-два, і вона почне сипатись. Я обіцяю посприяти у виділення коштів. Аби у цьому селі діти отримували повноцінне навчання», – наголосив нардеп.

Перегляди 3195 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK