Міністр енергетики Ігор Насалик найближчим часом покине свою посаду - ЗМІ

Середа, 07 червня 2017 11:16
Найбільш вірогідним наступником Насалика на посаді міністра енергетики є Олександр Домбровський.

 

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик найближчим часом покине свою посаду. Рішення про зміну Насалика вже прийняте прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Наразі йдуть консультації щодо персони наступника. Про це стало відомо від джерела з оточення прем'єра, де ця інформація активно обговорюється, повідомляють Франківчани з посиланням на Gazeta.ua.

Найбільш вірогідним наступником Насалика на посаді міністра енергетики може стати уродженець села Калинівка Вінницької області, керівник профільного Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу у Верховній Раді - Олександр Домбровський.

На виборах у Верховну Раду 2014 року він був переобраний народним депутатом України від виборчого округу № 11, висувався від Блоку Петра Порошенка і набрав 51% голосів. За даними джерела в Кабміні, там розглядаються також кандидатури екс-міністрів енергетики Івана Плачкова і Володимира Демчишина.

«Напередодні очікуваних літніх пікових навантажень на енергосистему України, в умовах дефіциту вугілля, наступник Насалика повинен бути компетентним і розуміючим реальну обстановку в енергетиці України», - нарікають в Кабміні.

Крім того, за інформацією джерела, в Кабміні не виключають вірогідність того, що Насалик втримається на своїй посаді за умови, що всі інші кандидати відмовляться приймати галузь в настільки важкий час. Ключовою претензією до Насалика є повна відсутність конкретних дій міністерства щодо реформування галузі на тлі великого числа сумнівних публічних заяв міністра.

З початку 2017 року міністерство енергетики демонструє втрату контролю над ситуацією, починаючи з блокади поставок вугілля з ОРДЛО і закінчуючи бойкотуванням діяльності НАК «Нафтогаз» України, вважають у Кабміні. Зміна керівника повинна оздоровити ситуацію і дати новий імпульс реформ в енергетичній сфері.

 

Перегляди 3548 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK