Ми наближаємось до «Львівського» сценарію, а міська влада на чолі з мером брешуть мешканцям міста

П'ятниця, 23 червня 2017 19:49
Депутат міської ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Мстислав Тарас взяв участь у програмі «По суті» на ТРК «Карпати». Гості студії обговорили тему франківського сміттєзвалища та поділились думками, що робити, аби не повторити досвід Львова.  

«Я відверто скажу: міська влада в особі мера бреше мешканцям Івано-Франківська. Тому що на сьогодні наше сміттєзвалище заповнене більше як на 85 %. І подавати це як «цукерку у красивій обгортці» та говорити, що у нас все добре, що ми створюємо сміттєсортувальну лінію і будемо видобувати біогаз – це далеко не те, що має робити міська влада. Ми можемо догратися до того,  що повторимо львівський сценарій. Накрити усе це саркофагом, добувати газ, і отримувати з цього гроші –  це не вирішення проблеми. А що робити із всіма нечистотами та фільтратами, які потраплятимуть у грунт?

 Свого часу команда Олексанра Шевченка грунтовно вивчала ситуацію з утилізацією сміття на Прикарпатті. Наші фахівці виїжджали на європейські заводи, які виробляють найсучасніші комплекси з переробки. Без участі людини сміття в такому заводі-контейнері розділяється на скло по кольорах, метали, пластик та інше, а з органіки робляться паливні брикети. Це повністю “безвідходне виробництво”, яке може за 5-10 років не лише приймати поточне сміття, але й переробити його на всіх полігонах області і не тільки. Ціна питання такого заводу більше 50 млн євро. Але завдяки такому заводу, ми не будемо ховати сміття чи захаращувати ще більшу територію. І ще й заробимо на цьому.

 Проте, міська влада не хоче комплексно, раз і назавжди вирішити проблему, а хоче ловити рибу в мутній воді. Націонал-комуністична «свободівська» політика на чолі з мером відлякує від міста інвесторів”.

Перегляди 3079 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK