Олександр Шевченко зустрівся із укропівцями Київщини

Вівторок, 24 липня 2018 17:10
Майже 300 укропівців та прихильників партії з Київщини зустрілися з учасником президентських праймеріз політсили Олександром Шевченком. Парламентар презентував свою передвиборну програму "Країна гідності і правди". 

 Олександр Шевченко зазначив, що вона ґрунтується на принципах справедливості. Мета –  побудувати сильну країну і забезпечити добробут її громадян.

 "Я вирішив взяти участь у праймеріз, щоб втілити в життя програму розвитку України. Основний її напрям – систематична та агресивна боротьба з корупцією, яка допоможе країні завоювати повагу в світі та створити гідні умови для життя усіх громадян. Важливим кроком також є подолання бюрократії на всіх рівнях і створення країни, основою якої є гідність держави у світі та громадянина в державі", – наголосив Олександр Шевченко.

 Під час спілкування укропівець поділився з однопартійцями своїм баченням шляхів подолання проблем, які існують практично в усіх галузях.

"Укропівці Київщини отримали надзвичайно позитивне враження від зустрічі. Те, що робить Олександр Шевченко – важливо для партії, адже подібні зустрічі згуртовують партійців, сприяють внутрішньому діалогу, знаходженню нових спільних шляхів як розвитку партії, так і всієї країни. Завдяки зустрічі ми розуміємо, що в нашій країні нарешті з’явилися нові політики, які здатні змінити Україну та життя кожного її громадянина на краще", – зазначив депутат Київської обласної ради, голова секретаріату УКРОПу Денис Борисенко.

 Спільно з укропівцями Олександр Шевченко також обговорив майбутню стратегію розвитку України, політичну й економічну ситуацію в державі та шляхи виходу країни з кризи.

На правах реклами

Читайте також: Олександр Шевченко: "Найцінніше, що має кожна держава - це її громадяни!"

Перегляди 171 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK