Стало відомо, яку позицію у рейтингу голів ОДА займає Олег Гончарук

Вівторок, 11 вересня 2018 16:05
Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук - п'ятий у рейтингу очільників ОДА в Україні.

Рейтинг склало видання Ділова столиця на основі аналізу даних Держстату про соціально-економічні показники розвитку регіонів.

Олег Гончарук піднявся з сьомого рядка рейтингу на п'яту позицію (40,5 бала). Він, як і його львівський колега Олег Синютка, може похизуватися відсутністю великих провалів в роботі: ні по одному з 20 критеріїв область не потрапила на будь-яке з семи останніх місць.

При цьому Прикарпаття лідирує за динамікою промисловості. Випуск промислової продукції зріс на 17,2% в порівнянні з першим півріччям у 2017 році, тоді як в середньому по Україні – на 2,5%. Помітне зростання спостерігалося в усіх шести найбільших галузях промисловості Прикарпаття: у виробництві електроенергії – на 10,5%, в хімічній промисловості – в 11,7 раза (відновило роботу найбільше нафтохімічне підприємство України – “Карпатнафтохім”), у деревообробній, паперовій, поліграфічній галузі – на 10,3%, у добувній промисловості – на 6%, у виробництві гумових і пластмасових виробів – на 6,4%, в харчовій промисловості – на 50%.

Також Прикарпаття стало лідером по динаміці будівництва, показавши зростання будівельної продукції на 41,5%, тоді як середньоукраїнський приріст склав 2,8%. За загальною площею прийнятих в експлуатацію квартир на 1000 жителів область в п’ятірці лідерів.

Великими досягненнями області слід визнати друге місце за динамікою експорту товарів і послуг (зростання на 69,4%, по товарах – на 71,2%, по послугах – на 20,6%), третє – за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення, п’яте – за загальною площею прийнятих в експлуатацію квартир на 1000 жителів.

1 серпня в Микитинцях під Івано-Франківськом шведський концерн Electrolux запустив нову лінію з виробництва пральних машин. Це означає, що покращаться показники області не тільки з інвестицій і промвиробництва, а й з експорту, адже більш як 65% пральних машин, виготовлених на заводі в Микитинцях, йдуть на експорт до Швеції та інші країни ЄС.

Читайте також: У Івано-Франківську відбувся показ благодійної вистави “Між нами”. ФОТО

Перегляди 203 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK