Росія ввела санкції проти України. У списку сім прикарпатців та дві фірми. СПИСОК

Четвер, 01 листопада 2018 14:30
Прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній.

Про це повідомила прес-служба російського кабміну, інформує ТАСС.

“Вводяться спеціальні економічні заходи щодо фізичних і юридичних осіб України, що передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборона на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії”, - йдеться в документі.

Повідомляється, що санкції будуть поширюватися на 322 фізичні особи та 68 юридичних осіб.

У списку є низка прикарпатців. Це зокрема народні депутати України, обрані на Прикарпатті – позафракційний Юрій Дерев’янко, Юрій Тимошенко з “Народного фронту”, “укропівець” Віктор Шевченко та обраний за списком “БПП” Руслан Князевич і “фронтовик” Андрій Іванчук. Також у переліку фігурує міністр культури України Євген Нищук. Крім того росіяни вирішили ввести санкції проти судді Конституційного суду, екс-нардепа Володимира Мойсика, передає “Галка”.

Щодо фірм, то це представники калуської хімічної промисловості – товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю “Завод ДК Орісіл” та державне підприємство “Калуський дослiдноекспериментальний завод Iнституту хiмiї поверхнi Нацiональної Академiї Наук України”.

У коментарі “Галці” директор ТОВ “Завод ДК Орісіл” Роман Кузів розповів, що їм вже відомо про санкції, тому фірма планує скидати потужності виробництва.

“Ми постачали товар до Росії впродовж всієї незалежності України, явне зменшення оборотів стало помітно після 2013 року. Дана торгівля була вигідна для нас, для нашого бюджету. Та зараз з цим вже нічого не поробиш, будемо скидати потужності”, – говорить Кузів.

Директор державне підприємство “Калуський дослiдноекспериментальний завод Iнституту хiмiї поверхнi Нацiональної Академiї Наук України” Геннадій Тарас зазначив, що вони близько 20 років постачали свою продукцію в Росію.

“Ми вже в курсі цієї ситуації, якраз читаємо статтю. Співпраці з Росією у нас немає, ми просто продавали туди товар близько 20 років. А ці санкції вплинуть на нас так само, як і на інших”, – додає Тарас.

Читайте також: У Франківську збирають кошти на лікування двох дівчаток, які сильно постраждали від вибуху балона

Перегляди 176 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK