Кому і навіщо потрібно розхитувати ситуацію на Прикарпатті. ПРОДОВЖЕННЯ (Штурм-Відео)

Понеділок, 19 травня 2014 15:01
Для обєктивного розуміння всіх подій, які відбуваються довкола МВС та ЗБУ в Івано-Франківській області, редакцією ресурсу було опубліковано один з дописів у групі "Франківчани".

 

Вже традиційним для Франківська стало проведення акцій протестів, штурмів та блокувань приміщень УМВС та СБУ.Всі ці заходи вдало відбуваються під тематичним прикриттям народного гніву та волевиявлення.

Крім того, все частіше, ми стаємо свідками циклічності, повторюваності і відпрацьовування єдиного сценарію спрямованого на дестабілізацію ситуації в регіоні. «Війна війною», але в даній ситуації хтось наполегливо запихає свої пазурі в процес кадрових призначень та формування власних впливів на рівні області та міста.
Скажемо так, до правоохоронних органів завжди були питання і недовіра з боку громади. Проте чомусь, саме сьогодні, це невдоволення самовиражається ледь не кожен другий день. Як припущення – це на 100% кадрова війна, яка переслідує ціль замінити діючих і ще непризначених керівників «своїми» і чітко керованими. Неодноразово серед народу звучали прізвища явних претендентів на посаду керівника обласного відділення СБУ Втерковського та Цідила. Скоріш за все, що саме цих людей цілеспрямовано хтось намагається привести до влади і керівних посад.
В даних умовах самооборона перетворюється на зручний комерційний проект. Подзвонив замовник, роздули мульку громадської непокори і штурмують будинок. Сьогодні один, а завтра інший. За таким сценарієм, мабуть, будуть нав’язувати принцип формування всієї владної вертикалі на місцях. Невдовзі, після 25 травня, таким же силовим методом будуть обирати губернатора, заступників і всім їм подібним.
Вражає те, що від імені громади так гучно вигукує самооборона, а сама громада, здебільшого, навіть не в курсі, що чимось невдоволена.

Мирослав Гриньків (Допис з групи "Франківчани")

 

Перегляди 3448 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 Франківський 19.05.2014, 17:23
Стадо БАРАНІВ!...
Цитата
0 #1 Степан 19.05.2014, 15:58
Бикота не образована!
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK