Олесь Юречко. У місті панує злочинне свавілля

Неділя, 15 червня 2014 09:12
Доброго дня шановні франківчани... Цієї ночі, невідомі особи вибили скло мого автомобіля,

проте, сигналізація завадила покидькам заволодіти майном з нього...(окрім спортивної куртки)... Але мова не про те... Згідно слів наших славетних правоохоронних органів, кожної ночі реєструєть близько 5-6 аналогічних випадків... за останній місяць така біда спікала 3-ох моїх колєг....(звісно, ніхто нікого не знайшов)... Я прожив в місті свою молодість, юність, зрілість....мене постійно тішило, що я живу в одному з найкращих міст України....але звідкись взялися виродки, які думають, що банально вкрасти те, на що хтось заробив, - є нормою!!! Пропоную тим, кого спіткала аналогічна біда, або тим, хто хоче її упередити, створити певну неформальну громадську групу, яка буде слідкувати за розвитком розслідування даних справ...можливо, буде логічним, створення нічних патрулів (раз наші органи, що проїдать наші податки, не хочуть чергувати вночі...)!
Якщо комусь цікаво, залишу мій номер телефону (0675003004).
П.С. Пропоную грошову винагороду за інформацію про цих "сволочей", які думають, що Франківськ дозволить їм безнаказано займатися тим, що нормальним франківчанам... та й просто НОРМАЛЬНИМ людям, і в голову не прийде - зазіхнути на чуже!!!
П.С.2 Хай біда оминає Вас!!!

 

 

 

 

 

Перегляди 3026 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #3 Сергій Чирва 22.06.2014, 08:17
Я би сказав по іншому:
- у місті нема влади!
- міліція тільки реєструє заяви! ( якщо взагалі реєструє)
- правоохоронці деморалізовані, дезорганізовані ... кому це вигідно?
- тому тільки самоорганізація громади на рівні дворів, вулиць та кварталів зможе якось стабілізувати кримінальну ситуацію ...
Скільки ще треба нас обкрадати, аби ми згуртувалися?!! !
Цитата
+1 #2 сергій bsv 15.06.2014, 10:38
Декілька днів тому і в нас ( район Стуса) обікрали авто. Викрали аккум, і злили бензин ).
Цитата
0 #1 KORTEZ 15.06.2014, 10:05
Більшої маячні не придумали-наше місто забито туберкульозника ми як ніяке на Україні.А з робочими місцями-ми передпослідні -після Тернополя.Той хто складав цей рейтинг-повний даун.А ще у на більше всього ментів на Україні на тисячу населення.Цю падаль треба тотально скорочувати й переатестовуват и(відправляти хлопів назад у села).Я аж жахнувся скільки цих гнид й їхніх сук в погонах в нашому маленькому містечку коли хоронили беркутів-(ЦЯ ВСЯ УБЛЮДОЧНА МАСА ЖИВЕ ЗА НАШ РАХУНОК).А більшого зброду як цей делятинський батальйон я в житті не бачив-70% бійців далекі від армії люди й купа офіцерів піджаків.Якщо цю масу відправити на схід то прикарпаття чекає дощ з гробів й ганьба на весь світ.Людей треба було виборочно відправляти а не тратити колосальні кошти на створення збродної військової одиниці/А ще викликає величезне обурення академія МВС яка як Фенікс з попелу воскресає яку не можуть ніяк ліквідувти-у нас вони у кожному областному центрі(скажім у 58 мільйонній Франції одна на всю країну).А ще 114т авіабригада(що у наc на аеродромі)-на 3-и гроба МІГ-29-у нас майже 1,5 тисячі всякого зброду(кількасо т старих курв гарнізонних ,нелітаючих замполітів,прод ажних кадровиків тощо)Скажім у Швеції на один літак сім чоловік персоналу й кошти йдуть на закупівлю й модернізацію новітнього озброєння на вдосконалення навичок пілотів- а не на утримання всякої швалі що блатує по святам у нас синьою формою не маючи практично відношення до авіації.А плоди всього цього ми пожинаємо зараз на сході України.
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK