Тарас Дем'янів: Сьогодні продовжилась спецоперація «Автобус» (Відео)

Середа, 16 липня 2014 22:13
Сьогодні продовжилась спецоперація «Автобус». Головна мета якої виявлення порушень в сфері міських пасажирських перевезень з боку водіїв автобусів.

Було перевірено шість маршрутів. І тільки на одному з них виявлено грубі порушення. Це знову проблемний маршрут №60, який обслуговує приватний підприємець Сохан Володимир Іванович.

Обілечувати пасажирів водій навіть не намагався . Що унеможливлює бодай як вести контроль над прибутками від даного виду підприємницької діяльності. Хотів би в свою чергу звернути увагу на зовнішній вигляд водія. Повна відсутність елементарного естетичного та охайного зовнішнього вигляду водія. Одягнутий він був у майку, шорти та звичайні шльопанці. Зупинявся водій де йому заманеться.

І саме кричуще порушення, це споживання їжі під час кермування автобусом. Водій ухитрявся одночасно їсти яблуко, рахувати кошти та передавати решту пасажирам і кермувати автобусом. Тож в даній ситуації мені здавалось, що він моментами перестає контролювати дорожню обстановку. Тим самим наражаючи пасажирів на небезпеку. До речі недоїдки яблука він методично викидав через відчинене вікно.
А в самому центрі біля пошти він полінувався проїхати трішки дальше та зупинитися в спеціально облаштованому місці. Він просто зупинився на пішохідному переході посеред дороги.
Доки ми будемо ризикувати життям користуючись послугами приватних перевізників? Які постійно стогнуть, що бізнес у них є збитковим. Але в той час собі в збиток продовжують ним займатись. На мою думку з такими перевізниками треба як, найшвидше розривати угоди.

Перегляди 3445 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK