Юрій Романюк. Коломийський штурм потерпів фіаско.

Четвер, 24 квітня 2014 19:36
Плани перетворити представлення у КоломИйське "ПРедставлєніє"- НЕ сПРавдилися! Деякі розгарячені голови та воєнізовані структури (спеціально НЕ називаю структуру), які вирішили монополізувати за собою винятково одноосібне право "представляти" інтереси всієї громади області,

Коломиї та Коломийського району, сьогодні відверто ПРомазали!
Намагання зірвати та НЕдопустити офіційне представлення новопризначеного голови Коломийської РДА Михайла Бойка (голову фракції "Батьківщина" в Коломийській районній раді, яка налічує 27 депутатів зі 100, керівника Штабу опору диктатурі під час Майдану в Коломйському районі, який організовував і відправляв до Києва десятки автобусів з активістами та матеріальною допомогою), шляхом силового протистояння - НЕ справдилися!
Коломийська громада, на наглу, неадекватну та НЕ спровоковану силу продемонструвала маленьку часточку своєї сили, у вигляді Військово-патріотичного об"єднання "Коломия-Центр", яка мирно і культурно віддіснила деяких нарваних осіб у сторону, чим забезпезчила законне введення на посаду нового голову РДА.
Наступне ультрарадикальне намагання та захоплення приїжджими малолітніми (16-18 річних) озброєними нарізною вогнепальною зброєю, у балаклавах на голові радикалів, які повторно захопили напів порожнє приміщення Коломийської районної ради та РДА, після процедури представлення голови РДА, НІ до чого доброго та розумного - НЕ призведе!
Коломия - самодостатнє місто, з декількама ТИСЯЧАМИ майданівцями, багато з яких пройшли добру "школу" Афганістану, служби в Армії, бойових командирів та офіцерів, солдат та сержантів, спецназівців, майданівців, бійців "14 сотні Майдану", та інших НЕ слабеньких патріотів України, міста та району Коломиї, без балаклав на обличчях, здатних елементарно забезпечити Конституційний правопорядок в місті та районі, проти керованих молодих осіб, 95% з яких жодного дня НЕ були на Майдані!!! 
Пропозиція, добровільно відкликати своїх озброєних людей, звільнити захоплене приміщення, припинити дитячі забави та ігри у "войнушку", а продемонструвати свою силу і патріотизм на Сході України або в лавах Української Армії!
Не працюйте на Москву, Путіна та Кремль! 
Вже сьогодні-завтра російські "телевізійні війська" путлєра будуть крутити по всіх ЗМІ ці картинки з Коломиї, які ні до чого доброго нікого НЕ приведуть!
Слава Україні!
Героям Слава!

Депутат Івано-Франківської
обласної ради 
Юрій Романюк

допис з "Фейсбуку"

Перегляди 2997 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK