Володимир Кушніренко: "Як не втратити народного депутата".

П'ятниця, 25 квітня 2014 12:05
Івано-Франківськ готується до "мажоритарних" виборів народного депутата. Одномандатний виборчий округ №83 з центром в Івано-Франківську. Будемо вибирати депутата-мажоритарника.

Будемо вибирати людину, яка представлятиме інтереси жителів Івано-Франківська та відстоюватиме їх на законодавчому рівні.

На мою суб'єктивну думку, яка жодним чином не претендує на авторитетну, це не повинна бути партійна людина. Ми уже вибрали по мажоритарці партійного Олександра Сича - ВО "Свобода". І що отримали?

Приналежність до будь-якої партії - це підзвітність, підконтрольність, командна гра, робота у чіткій керівній вертикалі. Чи можливо за таких умов депутату-мажоритарнику у повному обсязі відстоювати інтереси громади? Напевне, ні. Чи буде він в першу чергу керуватися партійними інтересами? Швидше, що так.

Олександру Максимовичу сказали: "Ти будеш віце-прем'єр-міністром". І він ним став. А Івано-Франківськ втратив свого представника у Верховній Раді. Власні політичні амбіції або/і партійна дисципліна позбавили місто депутата.

Депутатом-мажоритарником повинен бути виключно самовисуванець та безпартійна людина. Лише тоді вона може бути максимально вільною від політичних закулісних ігор та домовленостей.

Депутат повинен відпрацьовувати довіру і голоси людей, а не догоджати партійному керівництву. Звітувати людям, а не керівнику партійної структури.

Ось така моя суб'єктивна думка.

Перегляди 2814 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK