Володимир Кушніренко:"Оце пред'ява... Анушкевичус спільно з Насаликом. А Ляшко там з вилами буде? "

Понеділок, 28 квітня 2014 17:25
- Думки донецьких сепарастів допоможуть Івано-Франківську добудувати вулицю Шевченка? Чи допоможуть зремонтувати дороги? Чи зупинити хаотичну забудову? Чи зупинять "любителів чаю" у міськраді? Чи намалюють розмітку на франківських дорогах?

"З 28 по 30 квітня 2014 року міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус разом з міським головою Калуша Ігорем Насаликом за власною ініціативою відвідають місто Донецьк та Донецьку область.
Мета поїздки – зустріч з колегами – Донецьким міським головою Олександром Лук’янченком, іншими міськими головами Донецької області. В ході зустрічей планується обговорити нинішню ситуацію в державі та шляхи подолання кризи".

- Оце пред'ява... Анушкевичус спільно з Насаликом. А Ляшко там з вилами буде?
- Шукаєте виходи з кризи? Зробіть спочатку дороги!!! Хочете обговорити нинішню ситуацію? Обговоріть краще чим наповнювати міський бюджет.

"Як зазначив Віктор Анушкевичус, сьогодні кожен, кому небайдужа доля України, повинен докласти максимум зусиль для її збереження, як суверенної, унітарної, незалежної держави".

- Ага, візит міського голови Франківська до Донецька відразу кардинально змінить ситуацію. Сепаратисти відразу здадуться, висловлять бажання оселитися у європейському місті з європейськими дорогами, яке кілька років поспіль стає лідером серед найкомфортніших міст для життя.

«Мені не байдуже, тому і їду. Я хочу особисто почути думки простих мешканців Донбасу, знайти точки дотику Заходу і Сходу, спільні цінності, обговорити те, що може нас об’єднувати, а не роз’єднувати», - зазначив Віктор Анушкевичус перед поїздкою у Донецьк.

- Я знаю що об'єднує Захід і Схід. Це паршиві дороги. Це відсутність інфраструктури. Це велика кількість чиновників та безглузда бюрократія. Це великі податки. Це захмарні ціни на пальне. Постійний ріст цін на продукти харчування.
- Якщо раніше пиякам для купівля пляшки горілки потрібно було скинутися трьом, тепер прийдеться шукати четвертого. Зголошуйтесь.

- Ще Схід і Захід об'єднує безробіття, дороге житло, дорогі кредити. Невихованість та хамовитість, "хитрожопість" місцевих жителів.

- Об'єднуть люди, які чомусь не здатні чітко виконувати свої функції, свої обов'язки. Тим більше, якщо від цих людей залежить життєдіяльність міста.

Об'єднує популізм і захмарна кількість політологів, політиків, політиканів. "Рішалов" і "рішаючих". Брак рішучих.

Точок дотику та спільностей в нас більше ніж достатньо.

Просто хочу, щоб кожен скромно, відповідально та максимально якісно виконував свою роботу.

Перегляди 3025 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK