Віктор Балога:"Всі, кому потрібна зброя з незаконних міркувань, уже давно її мають."

Вівторок, 29 квітня 2014 11:26
За скромними підрахунками в Україні налічується більше мільйона легальних стволів – це і мисливська зброя, і нагородна, і травматична. Цифра не мала.

 

Але навіть з таким показником, перестрілки, як спосіб з’ясування стосунків, не є правилом. Нелегальної зброї за різними оцінками, щонайменше, в три рази більше. В переважній більшості їх власники – це ті, кого називають відморозками, і наводять їх як аргумент проти озброєння військовозобов’язаного населення.

Тому, усі противники побудови в Україні армії швейцарського взірця повинні розуміти дві речі. Перше: всі, кому потрібна зброя з незаконних міркувань, уже давно її мають. Її не мають лише ті, кому вона дійсно знадобиться, коли прийде час обороняти країну.

Друге – уже сьогодні кожен десятий громадянин України так, чи інакше може вважатися озброєним. Тому, я не бачу проблем в тому, щоб за взірцем Швейцарії озброїти хоча би мільйон військовозобов’язаних громадян України, які знають що таке зброя. Це те, що в короткий термін збільшить чисельність армії ледь не в десяток разів.

Мільйон озброєних чоловіків – це те, що остудить голову будь-якому окупанту. Законопроект, який дозволяє це зробити, ще місяць тому був зареєстрований мною у Верховній Раді. Його суть дуже проста: кожен резервіст після відповідного медогляду і перепідготовки отримує право на зберігання у себе за місцем проживання автоматичної стрілецької зброї.

Але, мій законопроект з незрозумілих причин не розглядається взагалі. Висновок напрошується сам – керівництву Верховної Ради не потрібна багатомільйонна патріотична армія. Як в такому разі вони збираються обороняти державу, залишається загадкою.

Перегляди 2843 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Галичанин 30.04.2014, 09:24
+100%
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK