Олександр Заславський:" Так шо таке, я так поняв що перевізники порішали вже?"

Вівторок, 29 квітня 2014 12:13
Був вчора на громадських слуханнях щодо підвищення ціни в маршрутках. Срач дійсно ще той. Перевіники у нас наглі Одним з тез, почутих вчора була теза про те, що за вимогою пасажира водій має надати квиточок.

 

Сьогодні якраз я і скористався маршруткою, не по своїй волі Думаю а чо мені, давайте квиток. Кажу шоферу де квиток, давай мені Він спочатку підвис, як моя стара нокія, після того як я її випаково поклав в кружку з прохолодним напоєм.. потім, порившись в якісь папці і покопошившись ще десь пан шофер сказав, що в нього квитка немає. Я вирішив глючного шофера не чіпати більше, але зазнимкував хто мене обслуговує.

Дзвоню у відділ транспорту по тел що на фото, а там трубку ніхто не знімає.. на першому взагалі модем чи факс включається. Дзвоню до перевізника - номер взагалі не дійсний. І тільки на 1580 мені сказали телефон 725117. Там мене чемно вислухали і дали інший телефон перевізника. Перевізник якийсь нєрвний троха, щось почав кричати про ціни на колеса, автобуси а потім взагалі сказав що білети з'являться тільки після того, як ціна підвищиться. Так шо таке, я так поняв що перевізники порішали вже? Ну і для довідки - номер автобуса ат2238аа

 

 

Допис з групи "Франківчани".

Перегляди 3032 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK