Володимир Кушніренко:"Юля Тимошенко - куполА її душі".

П'ятниця, 02 травня 2014 07:52
Щойно Юля на прес-конференції у Франківську дуже мило, вправно і професійно доводила, що йде боротися з олігархічними кланами...

Просила глибочезне вибачення за те, що їй не вистачило сили подороти олігархічну систему у 2005-му році. Тепер, судячи з усього, після трьохрічного відпочинку у тюремній камері, набралася сил і готова покласти себе на вівтар реформ.

Виявляєть, їй чи не щодня телефонує Петро Порошенко і просить зняти свою кандидатуру у першому туру. Але Вона непохитна у своєму прагнені бороти оліграхічно-кланову систему. Кокітливо сміється і задає риторичне питання: чому вони до мене дзвонять і просять знятися, якщо у них такий високий рейтинг...

Виявляється, що вона не моє жодного стосунку до теперішнього керівництва партії "Батьківщина". Чому? Бо вона глибоко занепокоєна тими процесами, які зараз відбуваються в Україні. Бо вона переживає, що змін так і не відбудеться. Вона визнає, що кадрові призначення відбуваються за партійно-квотним принципом за участі капіталу олігархічних груп. А їй ні копійки не перепало і вона "не в долі". 

І про куполА. Якийсь жополиз задав питання про наявність у неї тюремного татуювання. "Хі-хі-хі", - відповіла вона і додала, що перебування за гратами лишило дуже грунтовний слід, татуювання у її душі.

Перегляди 2870 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK