Правий сектор і народна самооборона. ЯК боротися із свавіллям цих "псевдопатріотів"?

Субота, 10 травня 2014 09:58
  Цікаво ж у нас в області діють представники самооборони і правого сектору. 

Це реальна історія, яка потребує розголосу, оскільки суперечить усім нормам людяності!!!!!!!! 
В Надвірній наїхали хлопці на працівників архіву і сказали всім писати заяви на звільнення. Одна працівниця відмовилася, оскільки це її єдине місце роботи, без чоловіка і їй почали погрожувати, сказали, що вона пошкодує. Потім підіслали до неї одного старого чоловіка. Йому потрібна була довідка. Працівниця дала йому теку з паперами і сказала, щоб він зняв копію в кабінеті навпроти.
Старий повернув теку, але в теку поставив 200 грн. Їй нічого не сказав. Працівниця спокійно поставила теку назад, нічого не підозрюючи. Одразу влітає самооборона зі своїми понятими (ті ж самооборонівці) і починають одразу брати цю ж теку і показують їй ці 200 грн.
Працівниця говорить, що вона нічого не знає, що на тих грошах її відбитків немає. На це самооборонівці їй відповіли, що справді немає, але вони за нею спостерігали і що вони нарахували взяток на кругленьку суму. А згодом договорилися до того, що напишуть і припишуть їй скільки захочуть. Взяли її під варту і суд спочатку виніс умову для застави 10 000 грн., але потім відпустив під домашній арешт. Що в даній ситуації робити? ЯК боротися із свавіллям цих "псевдопатріотів"?
 
Nadin Hasyuk "Франківчани"
Перегляди 2832 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK