Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 92


Шановний Франківськ. Треба твоє "ок"

Субота, 17 травня 2014 20:25
Знову питання перевізників. Їх сьогодні теж в місті нема. Значить моя інформація підтвердилася - вони пішли "ва-банк". В понеділок я йду у відділ транспорту. Хочу дістати копію договору між МВК і нашими любими перевізниками.

Також беру приклад скарги на їхні послуги. Все це я викидаю сюди, на Фейсбук.

1. Хочу дослідити умови договору та чітко визначити ті пункти, які вони не дотримуються
2. Писати скарги щодо невиконання пунктів дороговору з боку перевізників.
3. Більше 3 скарг на одного перевізника - це привід для розірвання з ним договору. Знаю, що ці речі не відбувалися. Але вірю, що ми спільними зусиллями та громадським тиском зможемо цього добитися.

Прошу про допомогу когось із юристів. Їхній так званий страйк, окрім реального хамства щодо мешканців Франківська, є порушенням умов договору. Хочу підготувати колективну скаргу з вимогою термінового розірвання договору та зібрати необхідні підписи. Юристи, "хемлп мі"!

Закликаю мешканців міста скачати собі приклад скарги та обов'язково реагувати на порушення з боку перевізників у майбутньому.

Також організувався з людьми, які допоможуть у контролі. Знаю, що перевізники не дотриимуються графіку руху і сходять з маршруту завчасно. На це все будемо реагувати скаргами.

Окрім цього, готую інформаційну кампанію. Для цього прошу допомоги дизайнера для організації листівок та наклейок.

І ще одна інформація. Німці, які розробляли транспортну схему для Франківська, з'ясували, що нашому місту достатньо 280 маршрутних автобусів. Зараз їх є близько 400. Перевізники самі собі шкодять.

Плюс, я готовий платити більше лише за адекватні послуги. Саме тому буду з'ясовувати пункт №1 і дізнаватися, за що ж ми все-таки платимо.

Якщо громада каже "ок", то приступаємо до поетапної роботи. Що скажете?

 

Володимир Кушніренко

Перегляди 2906 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 леся 18.05.2014, 08:16
Один з водіїв 85 маршруту нагло затискає дверима пасажирів, які заходять в автобус, це він таким чином мстить, якщо недорахувався грошей від тих, що зайшли на попередній зупинці...
Цитата
+2 #1 Ігор 17.05.2014, 21:43
додам кілька претензій до перевізників/во діїв автобусів: паління в автобусі; трансляція "блатної музики"; напів- і аварійний стан автобусів; постійні розмови телефонами в час руху
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK