Франківець оприлюднив відео переслідування порушника ПДР (див. ВІДЕО)

Понеділок, 25 липня 2016 11:27
У соцмережі Фейсбук користувач повідомив про авторагуля, який, на його думку, вчинив декілька порушень правил дорожнього руху. Дописувач поскаржився на відсутність патрульних автомобілів і заявив, що переслідувати порушника йому довелося самому.

“Сьогодні близько 20.15 ТЗ АТ3419АХ на вул Петлюри перед кільцем виїхав на зустрічну смугу зразу після пішохідного переходу, обігнавши автобус, я рухався в сторону Довженка і сонце світило мені напряму в машину, насилу замітив цю тварь і вельнув у право тим саме уникнувши лобового зіткнення. Дальше я швидко розвернувся і почав наздоганяти даний ТЗ…він почав втікати…повернув на вулицю Коновальця в сторону аеропорта! я почав наздоганяти його прижимаючи до обочини, но він дальше продовжував рухатись і тікати, за кермом знаходився старший мужик. коли ж все ж таки обігнав, він з правого ряду почав тікати в лівий.. щоб не наражати інші ТЗ я включив аварійку і так, як не було машин почав перекривати йому дорогу но він різко виїхав на зустрічну смігу руху через подвійну суцільну лінію і почав тікати!. я кинувся на вздогін даного ТЗ…він мчав зі швидкість 110. пролетівши світлофор він продовжував рух в сторону с Черніїв.. біля аєропорта я почав викликати патрульних на допомогу, довший час не міг сказати номер ТЗ бо тікав і сонце…. біля ресторану ЛЕв я сказав патрульній номера і сказав що я веду переслідування. на що вони сказали ми висилаємо єкіпаж. А тепер трішки від теми.. від чорновола до повороту на онкодиспансер жодного екіпажу в жодну сторону, колись було одні туди інші звідти..а тепер немає…немає коли їх дійсно потрібно. і так продовжуємо.. даний ТЗ на світлові меготіння і звокові не реагував а продовжував тікати тим саме обганяючи навіть по зустрічній.. і знову ще одне його порушення на мості через Бистріцю в напрямку с.Чернієв він пішов на обгін підрізаючи інші ТЗ і наражаючи іх на лобове зіткнення. ТЗ рухався зі швидкість110-115. в сторону кільця що за с.Черніїв дальше він повернув різко по кільцю в сторону Марківців… дальше ми почали знімати відео, що було можете поглянути самі. через км ми зупинились і поїхали додому бо не хотілось наражатись самим на лобове зіткнення. Тепер повернусь до патрульних.. патрульні мені перетелефонували через 15 хв після мого дзвінка на 102. Люди 15 хв!!!! де інші єкіпажі де усі ті машини які б мали бути…. в перше я розчарований патрульними.. зустрів патрульних подорозі уже через 15 хв на вул Петлюри.. вернувшись із Марківців на вул.Мазепи і поїхавши обратно на вул Коновальця. протокол не склали.. просто взяли відео.. завтра піду в управління і напишу по даному відео заяву… здивувало те що патрульні навіть не сказали давайте протокол і все таке.. моя провина бо самому потрібно було терміново додому, по сімейним обставинам. Друзі просто таких рагулів потрібно наказувати доганяти і лупити так щоб дальше забув дорогу за руль.

Перше його порушення було на Петлюри виїзд через суцільну, Друге було на Коновальця перетин двух суцільних. Третє порушення на мості через річку Бистриця перетин суцільної обгін по зустрічній майже лобове зіткнення. і дальше по дорозі в сторону марківців.. Обгін через суцільну підрізав фуру підрізав зустрічний ТЗ і так завтра пишу заяву. надіюсь наша поліція буде допомагати і сприяти.. світдки даної пригоди є. я не спорю що і я перевищував швидкість, але намагався спіймати даного порушника… “, – повідомив користувач Володимир Шпег   уФБ-спільноті Авторагулі Івано-Франківська. Скидаємо фото, відео.

Джерело

Перегляди 391 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK