Чубаров: Рішення суду ООН - перший крок до трибуналу над Путіним

Четвер, 20 квітня 2017 10:15
Глава Меджлісу не сумнівається, що Міжнародний трибунал щодо злочинів Кремля буде створений.

Сьогоднішнє рішення Міжнародного суду ООН з позовом України проти РФ забезпечило можливість привести на лаву підсудних Міжнародного трибуналу високопоставлених російських чиновників на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним . Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава Меджлісу Рефат Чубаров.

"Упевнений, що сьогодні закладені перші практичні заходи, які обов'язково приведуть вищих російських чиновників на чолі з Путіним на лаву підсудних Міжнародного трибуналу для розгляду злочинів, скоєних Росією проти України. А в тому, що такий Міжнародний трибунал буде створено, у мене немає ніяких сумнівів", - написав Чубаров.

Сьогодні, 19 квітня, Міжнародний суд ООН в Гаазі погодився запровадити заходи з позовом України проти РФ для захисту національних меншин в окупованому Криму. Разом з тим, суд відмовив у введенні тимчасових заходів проти РФ щодо Конвенції щодо заборони фінансування тероризму. Також суд закликав Україну і Росію до повного виконання мінських угод для припинення війни в Донбасі.

Джерело

Перегляди 149 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK