Російська армія може вторгнутися в Україну лише за декілька годин, – Турчинов

Четвер, 20 квітня 2017 18:25
Якщо у Росії віддадуть політичний наказ щодо розширення збройної агресії проти України, то регулярна російська армія зможе вторгнутися за лічені години.

Про це секретар РНБО Олександр Турчинов сказав під час свого виступу на відкритті програми "Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України".

Як відзначив Турчинов, уздовж українсько-російського кордону з боку Росії розгорнули наземні угруповання російської армії, які налічують до 50 тисяч військовослужбовців. І це без урахування бойовиків та російських найманців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Він наголосив, що Росія розгортає три нових дивізії.

Таке потужне військове угруповання має виключно наступальний характер. У разі прийняття Москвою політичного рішення щодо розширення масштабів збройної агресії проти України – 1-й і 2-й армійські корпуси вестимуть наступальні дії після їх перегрупування та посилення російськими регулярними військами,
– додав він.

За словами Турчинова, ці російські підрозділи можуть "протягом 2-3 годин вторгнутися на території нашої держави".

Також він додав, що наступальне російське озброєння також розмістили в окупованому Криму. Турчинок впевнений, що серед озброєння можуть бути і ракети, які несуть ядерні бойові частини.

Перегляди 196 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK