Міграційна служба підтверджує, що Артеменко більше не громадянин України

П'ятниця, 05 травня 2017 16:43
У Державній міграційній службі України підтверджують, що народний депутат Андрій Артеменко втратив українське громадянство.

Повідомлення про це з'явилось на офіційному сайті відомства.

Як пояснюють у міграційній службі, указ Порошенка про припинення громадянства Артеменка був виданий через те, що нардеп має громадянство іншої країни.

Матеріали стосовно народного депутата України Андрія Артеменка надані Генеральною прокуратурою України через Міністерство внутрішніх справ України, опрацьовані Державною міграційною службою України та направлені на розгляд Комісії з питань громадянства при Президентові України, у встановленому порядку розглянуті на засіданні Комісії 25 квітня 2017,
– повідомили у Державній міграційній службі.

У відомстві наводять статистику, що за останні чотири роки відповідно до указів Президента громадянство України втратили 323 особи.

Нагадаємо, 29 квітня стало відомо, що президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення громадянства одіозного нардепа Андрія Артеменка, який відомий своїми заявами про "здачу Криму в оренду".

Сам депутат раніше зізнавався, що, крім українського, має ще й паспорт громадянина Канади.

Згодом у БПП пояснили, що, згідно з законодавством, з втратою українського громадянства Артеменко автоматично втратив мандат народного депутата.

Джерело: 24 Канал
Перегляди 2659 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK