Франківчани долучилися до акції підтримки політв’язня Олега Сенцова. ФОТО

Субота, 02 червня 2018 16:08
Близько двох десятків активістів у Франківську приєдналися до всесвітньої акції на підтримку українських політв’язнів у Кремлі та найбільш обговорюваного бранця “путінського реживу” режисера Олега Сенцова, який вже 20-й день голодує в російській в’язниці.

Одна з учасниць акції, волонтерка Наталія Сербин висловила свої думки про те, чому підтримка таких акцій важлива.

"Для нас дочекатися кінця – це сьогодні кінця дощу чи ще чогось, а для Олега це може стати кінцем земного існування. Наразі проймає якесь відчуття безнадії. Чи дасть ця акція хоть щось – не можемо бути певні, адже людей, які переймаються проблемою політв’язнів дуже мало і це видно по кількості тих, хто прийшов. Проте маємо пам’ятати, що Україна знаходиться у стані війни, а це протистояння, що потребує стійкості та сміливості. У Сенцова це є. Він людина, яка віддає життя за свободу і людяність, і нам треба робити хоча б щось для нього", - пояснює Наталія Сербин.

Після промов, на перший план активісти винесли велику червону картку, яка символізує бойкот Чемпіонат Світу в Росії. Всі бажаючі могли підійти до неї та написати за що, на їх думку, її варто вручити Путіну.

Одночасно такі дійства сьогодні проходять в інших обласних центрах України та столиці.

Нагадаємо, політв’язень Кремля режисер Олег Сєнцов оголосив безстрокове голодування 14 травня. Він вимагає звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають в російських в’язницях.

Сестра засудженого Наталія Каплан у коментарі журналістам розповіла про самопочуття брата, який перебуває у колонії "Білий ведмідь" у місті Лабитнангі (Росія).

"Втрачає зуби, втрачає волосся. Детальніша інформація про його стан здоров'я з'явиться після того, як його відвідає адвокат. Поки відомо, що йому щодня вливають літр глюкози", – розповіла вона.

Читайте також: В Івано-Франківську ремонтують дорогу на вулиці Коновальця. ВІДЕО

Перегляди 248 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK