Падіння гривні: долар подорожчав на 1-3 копійки, євро – на 18-19

Четвер, 07 червня 2018 18:33
Валютні торги на міжбанку сьогодні були не надто активними.

Середньозважений курс гривні знизився на одну копійку порівняно зі закриттям вчорашньої сесії – до 26,17 грн/$.   Долар у купівлі/продажу на міжбанку подорожчав на одну копійку – до 26,16/26,18 грн/$. Євро зріс у купівлі на 12 копійок (30,96 грн/євро), у продажу – на 13 копійок (30,97 грн/євро).  

На готівковому ринку валюта зміцнилася суттєвіше. "Зелений" у купівлі в обмінниках додав дві копійки (25,97 грн/$), у продажу – три копійки (26,20 грн/$). Євро у канторах можна купити по 30,99 грн/євро (+19 копійок), продати – по 30,48 грн/євро (+18 копійок).

Зростання курсу євро до гривні в Україні пов"язане зі зміцненням євровалюти щодо долара на світових ринках.   Попит на валюту на міжбанку перевищував пропозицію, але не надто. Це стримувало курс долара від ще більшого зростання. Як і те, що залишки на кореспондентських рахунках банків знизилися до мінімальних позначок – 40,3 мільярдів гривень.

Отже, банки мали менше можливостей спекулювати з валютою на торгах.   Новина про ухвалення у парламенті закону про Антикорупційний суд завтра має позитивно вплинути на валютний ринок. Адже з"явилася надія на кредит МВФ, який має стати "подушкою безпеки" для гривні. З іншого боку – депутати проголосували за звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів. Як відреагує на це гривня – невідомо...

Читайте також: Франківській музичній школі присвоять ім'я відомого композитора

Перегляди 319 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK