24 червня українці відзначають День молоді

Неділя, 24 червня 2018 12:40
В Україні більше одинадцяти мільйонів молодих людей.
Щорічно в останню неділю червня вся українська молодь відзначає національне свято — День молоді, яке встановлено в 1994 році Указом президента України № 323/94 за ініціативи молодіжних об'єднань і організацій. Варто відзначити, що в 2018 році це свято припадає на неділю, 24 червня.Свою історію це свято веде з часів існування СРСР, коли "День радянської молоді" відзначався в останню неділю червня. Після здобуття Україною незалежності, дата свята збереглася, пише Знай.ua.
 
 
Як відомо, до категорії "молодь" в Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Більше одинадцяти мільйонів осіб, а це приблизно 22,6 % населення України, становлять молоді громадяни країни. Сьогодні в Україні діє кілька тисяч різних молодіжних та дитячих громадських організацій.
А провідним органом із забезпечення реалізації державної політики з питань сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури і спорту є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, яке реалізує Державні соціальні програми, які сприяють розвитку молодіжної політики.Традиційно до Дня молоді 60 молодих українців нагороджуються премією Кабінету міністрів за особливі досягнення у розбудові України. Це молоді вчені та науковці, виробничники, спортсмени, військові та молодь, яка проявила особистий героїзм і мужність.
 
Перегляди 403 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK