Лише 20% випускників шкіл в Україні продовжують навчання в закладах професійної освіти

Неділя, 24 червня 2018 14:40
Професійна освіта в Україні сьогодні не престижна - лише 20% випускників шкіл в Україні продовжують навчання в закладах професійної освіти, проти 40% в європейських країнах.

 

Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на обговоренні "Якісна професійна освіта як запорука успіху регіонального розвитку" в межах Форуму місцевого розвитку, передає УНН. 

Міністр зазначила, що зараз МОН затвердило проект Концепції реформування професійної освіти, займається розробкою закону "Про професійну освіту" та готує спільний інфраструктурний проект з Європейським Союзом, держава інвестує в модернізацію професійної освіти.

"Заохочення розвитку цього державно-приватного партнерства - наша мета, і ми активно шукаємо шляхи, яким же може бути це заохочення", - додала Гриневич. 

Вона підкреслила, що перші кроки в реформуванні професійної освіти робляться вже зараз і ґрунтуються вони на рекомендаціях Європейського Союзу.

Нагадуємо, що з цього року технікуми та коледжі, що готують молодших спеціалістів на базі 9 класів, мають повністю перейти на нові програми профільної середньої освіти, які розраховані на 2 роки.

Нагадаємо,що наступний раунд консультацій з міністерством освіти України і угорською громадою щодо імплементації Закону України “Про освіту” відбудеться на початку липня. Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час брифінгу в Трускавці.

Читайте також: У Крилосі попри рясний дощ пройшла масштабна проща родин. ФОТО

Перегляди 304 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK