В Україні вперше пролунав дзвін пам'яті за загиблими бійцями

Неділя, 14 жовтня 2018 17:10
Біля стін будинку Міністерства оборони України в Києві вперше прозвучав удар дзвону за загиблими українськими військовослужбовцями, який відтепер лунатиме щоранку.

Участь у церемонії взяли президент Петро Порошенко з дружиною, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, інші урядовці та військовослужбовці, повідомляє «Укрінформ».

Першим ударив у дзвін батько загиблого 2014 року українського бійця Михайла Рибака.

"Сьогодні ми започатковуємо нову традицію, новий ритуал поминання українських героїв, героїв, які віддали своє життя для того, щоб жив український народ", – зазначив під час виступу президент Петро Порошенко.

За його словами, не випадково, що ця традиція поминання, шани і поваги до полеглих героїв започатковується у свято Покрови Святої Богородиці, у День захисника України, оскільки показує, що без їхнього подвигу невідомо, чи існувала би Україна.

Глава держави підкреслив, що саме завдяки українським захисникам український народ є і буде, завдяки їм була зупинення російська агресія, а Київ, Дніпро, Львів, сотні міст і десятки тисяч сіл та селищ мають можливість жити мирним життям.

Поруч із дзвоном встановлено пам’ятник на знак вшанування пам’яті полеглих українських воїнів, до якого перші особи держави та інші учасники церемонії поклади квіти.

Читайте також: В Івано-Франківську відбуваються святкові заходии з нагоди Дня захисника України. ФОТО

Перегляди 173 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK