Франківська компанія “M Group Development” проведе грандіозний концерт у Житомирі. ВІДЕО

Середа, 31 жовтня 2018 14:15
4 листопада у місті Житомирі відбудеться масштабний захід: святкування 8-ї річниці будівельної компанії “M Group Development”.

Грандіозне шоу уже побачив Івано-Франківськ. 21 жовтня будівельна компанія “M Group Development“ разом з усім містом та зірковими гостями відсвяткувала свою восьму річницю. На площі біля драмтеатру зібралося понад десять тисяч людей. Святковий концерт розпочався о 18:00 і навіть похмура погода не дозволила зіпсувати таке свято, пише Місто.

За вісім років компанія здобула високу довіру в Івано-Франківську та за його межами. Великим результатом є позитивні відгуки наших клієнтів. Це є найбільший здобуток, який має компанія, – розповідає директор з розвитку БК “M Group Development” Володимир Калин.

Компанія розпочала свою роботу в Івано-Франківську, досягла високих стандартів у якості будівництва і на нинішній час переросла у міжнародну структуру, яка будує якісне житло у Житомирі, Вінниці, а також за кордоном. На подію були запрошені зіркові гості TAYANNA, гурт “Мері”, LAMA та команда КВН “Вінницькі”.

Америка навіть трохи не дострибує до цієї будівельної компанії. Я дуже тішуся і пишаюся тим, що вони на такому порозі розвитку. І дають людям житло, в якому хочеться жити, – коментує ведучий заходу Костянтин Станіславський.

Відео з події можна переглянути нижче.

Читайте також: Будівельна компанія “M Group Development” відсвяткувала свою восьму річницю разом з усім містом. ФОТО/ВІДЕО

Перегляди 167 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK