"Укрзалізниця" заборонила повернення квитків онлайн з 15 грудня по 15 січня

Четвер, 29 листопада 2018 16:09
Заборона вводиться з метою попередження зловживань і запобігання дефіциту квитків.

АТ "Укрзалізниця" до закінчення періоду новорічно-різдвяних перевезень буде здійснювати їх повернення тільки через залізничні каси. Про це повідомляє Interfax.ua.

Як зазначили в УЗ, заборона вводиться з метою попередження зловживань і запобігання дефіциту квитків.

У компанії зазначили, що згідно з проведеним фахівцями "Укрзалізниці" аналізом, велика кількість квитків купується через інтернет в перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається в продаж перед відправленням поїзда.

"Квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Щоб уникнути зловживань, з 15 грудня по 15 січня через онлайн-систему продажу квитків проїзні документи можна буде тільки придбати. Для того, щоб їх повернути, необхідно буде звернутися в залізничні каси", - зазначили в УЗ.

Крім того, будуть діяти обмеження щодо оформлення групових заявок на пасажирські перевезення, які, як правило, здійснюються туристичними фірмами.

Так, у період підвищеного попиту групові замовлення квитків можна буде оформляти тільки при наявності вільних місць у додаткових поїздах. Всі місця графікових поїздів будуть з'являтися для продажу в вільному доступі в онлайн-системі або в залізничних касах.

Читайте також: Прикарпатські правоохоронці знищили 40 кілограмів наркотиків. ФОТО

Перегляди 191 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK