За рік до ЗСУ призвали понад 17 тисяч строковиків

Понеділок, 10 грудня 2018 20:29
У поточному році до ЗСУ призвали понад 17 тисяч строковиків, що становить 98% від плану. Про це в заявив заступник начальника Генштабу ЗСУ Артур Артеменко.

"Відповідно до указу президента України, майже завершено черговий призов на строкову військову службу. Призовними комісіями відправлено до війська понад 17 тисяч призовників, що складає сьогодні 98% від плану. Решта буде направлена за графіком протягом цього тижня", - поінформував Артеменко.

Він нагадав, що під час кожної призовної компанії перевіряється значна кількість осіб призовного віку з метою уточнення відстрочок від призову, передбачених законодавством, для перевірки стану здоров'я під час медичних обстежень та вивчення рівня освіти осіб призовного віку, повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Львівщина достроково виконала план призову на строкову службу. Призовні комісії на території Львівщини розпочали роботу в жовтні. Уже 23 листопада військкомати Львівщини відправили служити 810 строковиків віком від 20 до 27 років.

Читайте також: Прикарпатські поліцейські в столиці долучилися до тактико-спеціальних навчань. ФОТО

Перегляди 155 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK