"Укрзалізниця" суттєво розширить свої онлайн-послуги

Понеділок, 15 квітня 2019 20:14
"Укрзалізниця" розширить можливості онлайн-сервісу. Зокрема, користувачі зможуть замовляти групові перевезення пасажирів, вагони з місцями для людей з інвалідністю, а також перевезення автомобілів у спеціальному вагоні-автомобілевозі.

На сайті перевізника описана і ще одна важлива додаткова послуга – "лист очікування".

"Лист очікування" – це послуга, завдяки якій пасажир отримуватиме повідомлення про появу в продажу необхідних йому квитків

Не тільки пасажирських перевезень торкнуться зміни. "Укрзалізниця" планує реформувати послуги вантажних перевезень. А саме: перейти від звичної системи планування на місяць до онлайн-управління замовленнями протягом року.

У сфері вантажних перевезень також впровадять додаткові послуги: можна буде замовити тягу або прописати "нитку графіку".

Що означає "тяга" і "нитка графіку"? Тяга – це важливий у фінансових розрахунках елемент, який виявляє, скільки локомотивів та вагонів потрібно для перевезення певної ваги та об'єму вантажів на певні відстані. А відповідно і вартість такої послуги.

"Нитка графіку" – це взаємозв'язок відстані, яку повинен проїхати потяг, з часом, необхідним для подолання цієї відстані. Звісно ж, з урахуванням розрахунку тяги.

Простіше кажучи, грамотні розрахунки цих функції дозволяють правильно розподілити витрати на перевезення, а отже і виявити ймовірний прибуток чи потенційний збиток.

До слова, УЗ запевняє, що протягом 2018 року майже половину всіх проданих квитків пасажири замовили й оплатили через інтернет. І ця послуга має стійку тенденцію до зростання.

Читайте також: Волонтери з “Дому Сірка” просять небайдужих допомогти придбати їжу для собак

Перегляди 78 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK