Новий престіл та вервицю освятили у селі Хохонів

У неділю, 16 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом завітав на парафію Чесного і Животворного Хреста Господнього, що у селі...

У неділю, 16 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом завітав на парафію Чесного і Животворного Хреста Господнього, що у селі Хохонів, Галицького району. З цієї нагоди Владика Володимир освятив престіл та стаціонарну вервицю навколо храму.

Про це інформують у пресслужбі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Наймолодші парафіяни щиро вітали свого Митрополита на церковному подвір’ї, а зібране духовенство на чолі з адміністратором храму о. Миколою Добруцьким, запросили  Владику очолити святкове богослужіння. 

Освятивши престіл, Митрополит розпочав Архієрейську Божественну Літургію на якій Владиці співслужили численні отці Більшівцівською протопресвітеріату.

Роздумуючи над недільним Євангелієм про жінок-мироносиць, Архієрей звернув увагу на те, що жінки-мироносиці були першими провідниками Христового Воскресіння, адже Ісус винагородив їхню любов, жертву і посвяту. За його словами, саме жінки стали героїнями під час Страстей Христових і постійно перебували біля Гробу Спасителя.

«Звернімо увагу на слова небесного посланця «Ви шукаєте Ісуса Назарянина, розп’ятого. Він воскрес, його нема тут. Ось місце, де його були поклали» (Мр. 16, 6). Ви шукажте Ісуса в гробі! Його немає в гробі! Гріб порожній! Христос Воскрес! Він живе! Він – Цар і Господь і його царюванню не буде кінця!» – наголосив проповідник.

Після служби Божої, наприкінці свого візиту Архієрей освятив стаціонарну вервицю, розміщену навколо храму. Освячення супроводжувалося спільною ходою усіх священнослужителів та вірян.

Читайте також: Бурштинський карітас організував поїздку для особливих дітей

Категорії
Життя
Новини
Loading...