У Франківську водолази перевірили дно річок та озер. ВІДЕО

В Івано-Франківській територіальній громаді розпочалась підготовка до купального сезону. Водолази обстежують та очищують від сторонніх предметів дно водойм та річок, що відведені для купання...

В Івано-Франківській територіальній громаді розпочалась підготовка до купального сезону. Водолази обстежують та очищують від сторонніх предметів дно водойм та річок, що відведені для купання людей.

Водолаз Денис Котляр каже, цьогоріч річка Бистриця Надвірнянська – практично чиста. Попри це, очищення річок – не проста справа, розповідає водолаз. Для такої роботи потрібно бути сильним та витривалим, передає “РАІ”.

Цьогоріч водолази вже встигли обстежити й акваторію міського озера. А це майже 2000 метрів квадратних. На берег було піднято близько ста п’ятдесяти кілограмів сміття. Утім у міському озері купатись не рекомендовано, наголошує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло.

Цьогоріч у річках та водоймах Івано-Франківської громади загинули шість осіб. До слова, торік не було жодного такого випадку.

Читайте також: У селі на Рогатинщині відремонтували дорогу. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...