На Прикарпатті вручили перше міжнародне посвідчення про вакцинацію. ФОТО

На Прикарпатті вручили перше міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його отримала пацієнтка КНП “Тлумацький центр первинної медичної допомоги” Ольга Шепітко. Про це повідомляють на сторінці...

На Прикарпатті вручили перше міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його отримала пацієнтка КНП “Тлумацький центр первинної медичної допомоги” Ольга Шепітко. Про це повідомляють на сторінці медзакладу у Facebook.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію — це український документ, який використовують для закордонних подорожей. Він відповідає міжнародним медико-санітарним нормам. На Прикарпатті вручили перше міжнародне посвідчення про вакцинацію

“Він свідчить про те, що людина повністю вакцинована проти COVID-19. Його можна отримати лише в паперовій формі в нашому Центрі ПМД”, — йдеться у повідомленні.

До слова, “ковідний сертифікат” — це аналог цифрового COVID-сертифіката ЄС, який свідчить про вакцинацію, негативні результати ПЛР-тестів чи про одужання після COVID-19. Цей документ планують запустити в липні. Його можна буде отримати як у цифровій, так і в паперовій формі.

Читайте також: На Прикарпатті рятувальники ліквідували пожежу автомобіля. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...