Двох прикарпатців відзначили державними нагородами з нагоди Дня медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника двох прикарпатців відзначили державними нагородами України. Про це йдеться в Указі президента, пише Суспільне Карпати. Зокрема, заступниця медичного директора...

З нагоди Дня медичного працівника двох прикарпатців відзначили державними нагородами України. Про це йдеться в Указі президента, пише Суспільне Карпати.

Зокрема, заступниця медичного директора Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Наталія Ружило отримала звання “Заслужений працівник охорони здоров’я України”. Таке звання присвоюється медичним та фармацевтичним працівникам, технічному, обслуговуючому та іншому персоналу установ і закладів охорони здоров’я, соціального забезпечення за значні успіхи в наданні висококваліфікованої медичної допомоги.

Крім того, ректора Івано-Франківського національного медичного університету Михайла Рожка нагородили орденом “За заслуги” І ступеня. Цією нагородою відзначають за видатні заслуги в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

Категорії
Влада
Новини
Loading...