Like

Понад 300 випадків домашнього насилля за останні пів року виявили на Франківщині

20 липня, на оперативній нараді депутат Назар Куземка доповів про те, як в Івано-Франківську борються з насиллям у звичайних сім’ях. Дані Сектору протидії домашнього...

20 липня, на оперативній нараді депутат Назар Куземка доповів про те, як в Івано-Франківську борються з насиллям у звичайних сім’ях.

Дані Сектору протидії домашнього насильства районного управління поліції Івано-Франківської області за перше півріччя в області здійснили 849 виїздів за повідомленнями про домашнє насильство, 338 з яких підтвердилися.

Працівники Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради беруть участь у відвідинах сімей за місцем проживання, в яких вчиняється домашнє насильство, та з’ясовують причини конфліктних ситуацій і шукають варіанти допомоги постраждалим.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нагадав куди можна звертатись:Хочу нагадати, що в Івано-Франківську функціонує притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Сюди вже звернулися 10 осіб, з них троє осіб з дітьми.А на офіційному сайті міста в розділі «Влада» – «Соціальна політика» створена рубрика «Стоп насильству» з контактами відповідальних суб’єктів. Сюди можна звернутися та отримати допомогу.

Читайте також: У Рогатині автомобіль наїхав на пішохода


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...