У дитячій поліклініці розпочинають ремонт четвертого поверху. У планах — сонячні батареї

23 липня розпочинається капітальний ремонт четвертого поверху дитячої поліклініки. Підрядника визначили за підсумками аукціону, який відбувся 6 липня. Бюджет капітального ремонту приміщень четвертого та...

23 липня розпочинається капітальний ремонт четвертого поверху дитячої поліклініки. Підрядника визначили за підсумками аукціону, який відбувся 6 липня.

Бюджет капітального ремонту приміщень четвертого та частини першого поверхів у дитячій поліклініці на вул. Будівельників, 3 склав близько 1 млн 686 тис. гривень, а переможцем торгів ПП «Рембудвест» було запропоновано ціну 1 млн 441 тис. гривень.

Нагадаємо, частину приміщень першого поверху, а також другий і третій поверхи поліклініки капітально відремонтували у попередні роки.

Як повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин у коментарі «Вікнам», міський центр профінансує роботи з капітального ремонту приміщень у дитячій поліклініці за рахунок своїх коштів: з бюджету на їхнє проведення фінансування не виділяли. Приміщення четвертого поверху пристосують під реабілітаційне відділення та дитячий денний стаціонар.

До речі, реабілітаційне і фізіотерапевтичне обладнання міський центр вже закупив, і воно, за словами Михайла Гаврилишина, до завершення капітального ремонту зберігається на першому поверсі. Обладнання коштувало 580 тис. гривень, з яких 500 тис. гривень виділили з міського бюджету у рамках реалізації проєкту «Промінь надії», який торік став переможцем конкурсу Бюджету участі, а 80 тис. гривень профінансував міський центр.

Ремонтні роботи в дитячій поліклініці планують завершити за 2-3 місяці. Відтак станом на жовтень тут буде капітально відремонтовано всі приміщення — залишиться лише відремонтувати покрівлю. Це коштуватиме орієнтовно 700 тис. гривень, які міський центр планує виділити за рахунок своїх доходів на поточний рік.

На наступний рік тут планують поставити сонячні панелі на даху — за рахунок державної програми енергоефективності.

Читайте також: Волонтери готують друкований та онлайн-путівник про землі, з яких депортували українців

Категорії
Місто
Новини
Loading...