У франківському «Бастіоні» відбудеться виставка графіки

Цієї суботи, 31 липня, у Івано-Франківську відбудеться відкриття виставки графіки знаного художника з Яремчанщини – Петра Грицюка. Вернісаж розпочнеться у суботу о 15:00 за...

Цієї суботи, 31 липня, у Івано-Франківську відбудеться відкриття виставки графіки знаного художника з Яремчанщини – Петра Грицюка.



Вернісаж розпочнеться у суботу о 15:00 за адресою Фортечний провулок, 1 у галереї сучасного мистецтва «Арт на Мур».


Твори, які будуть представлені на виставці виконані художником у авторській манері, що має назву «графічний кракелюр».


Відібрані для виставки роботи об’єднані єдиним змістом філософського пізнання, буття, світогляду та пошуку. Дані твори є графічним продовженням попередньої серії робіт «На гранях суперечностей».


При цьому, зазначають у галереї «Арт на Мур», творча концепція художника базується на простих, зрозумілих речах шляхом популяризації загальновідомих цінностей та надбань художнім способом зображення, так, щоб була можливість задуматись, осмислити, зробити якісь висновки. В той же час, переслідується мета неоднозначного трактування змісту.


Для довідки: Петро Грицюк народився 07.11.1979 року в селі Микуличин, що на Яремчанщині, Івано-Франківська область, Україна. За фахом юрист, у вільний час займається художньою творчістю, пише вірші. Провів низку персональних виставок, як в Україні, так і за її межами (Греція, Канада, Угорщина, Румунія).

Читайте також:Завтра у Калуші лунатимуть сирени


Gastro If
Gastro If

Категорії
ГрошіКультура
Новини
Loading...