Like

У Франківську три міських маршрути поповнять сімома автобусами

Шість автобусів турецького виробництва GULERYUZ COBRA GM 220LE поповнили автопарк комунального підприємства “Електроавтотранс”. Як зазначив директор КП Віталій Голутяк, п’ять таких автобусів у ЕАТ уже були та добре...

Шість автобусів турецького виробництва GULERYUZ COBRA GM 220LE поповнили автопарк комунального підприємства “Електроавтотранс”.

Як зазначив директор КП Віталій Голутяк, п’ять таких автобусів у ЕАТ уже були та добре себе зарекомендували. Тож до компанії вирішили закупити ще сім таких.

Це дозволить нам збільшити кількість автобусів на міських маршрутах №40, №41 та №55. Тобто будемо випускати більше одиниць техніки на лінію щодня, не знімаючи при цьому інші автобуси з маршрутів. Це неабияк актуально, оскільки з вересня пасажиропотік зростає, адже розпочинається навчання у школах, університетах. Тому ми дуже вчасно їх отримали, – розповідає Віталій Голутяк.

Придбані автобуси підлаштовані під людей з особливими потребами. А ще вони обладнані кондиціонерами. Тож тепер у КП “Електроавтотранс” уже 45% від загальної кількості транспорту – із кондиціонерами. Якщо мова виключно про автобуси – то кондиціонери мають уже 50% з них.

“Кобри” мають довжину 9,3 метра. Це дозволить “закрити” ті маршрути, де не може їхати 12-метровий транспорт.

На українському ринку немає такого класу автобусів з такими параметрами. Тому ми й звернулися до турецького виробника. В Україні в основному їздять автобуси такого класу білоруського виробництва. Але, зважаючи на теперішню ситуацію, вважаю, що ми обрали оптимальний варіант, – пояснює Віталій Голутяк.

Надалі планують продовжувати закупівлі 12-метрових автобусів вітчизняного виробництва. До слова, таких комунальне підприємство зараз має 40 одиниць.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...