На мосту біля Ворохти влаштували монолітну плиту проїзної частини

За кошти з Державного бюджету в рамках Національної програми «Велике будівництво» триває будівництво мостового переходу на км 16+391 а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський біля...

За кошти з Державного бюджету в рамках Національної програми «Велике будівництво» триває будівництво мостового переходу на км 16+391 а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський біля Ворохти.

Тут влаштовано монолітну плиту проїзної частини. Забетоновано шафові стінки на опорах. Тривають підготовчі роботи до монтажу перехідних плит і тротуарів.Міст біля Ворохти через річку Мачура матиме довжину 18,5 погонних метра. Проектом передбачено влаштування монолітних тротуарних плит, укріплення русла двома рядами габіонів, асфальтування проїзної частини. Буде організовано водовідведення.Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює технагляд за дотриманням технологічного процесу.Підрядна організація – ТОВ «ПБС».Фінансування – із Держбюджету.Технагляд за дотриманням технологічного процесу здійснюють ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».

Категорії
Новини
Новини
Loading...