Український воїн два дні добирався до своїх із кулею в серці та вижив

Хірурги лікарні «Феофанія» врятували життя 20-річного українського воїна Володимира Гордієнка. Хлопцю дивом вдалося втекти з російського полону та вціліти після допитів, тортур та обстрілу окупантами...

Хірурги лікарні «Феофанія» врятували життя 20-річного українського воїна Володимира Гордієнка. Хлопцю дивом вдалося втекти з російського полону та вціліти після допитів, тортур та обстрілу окупантами авто, на якому він рятувався зі своїм побратимом.

Про це повідомляють у міністерстві охорони здоров’я.

Два дні Володимир лісом добирався до своїх. Як стане відомо пізніше, він ішов із кулею в серці та пневмогемотораксом. І дійшов.

Першу лікарську допомогу Володимирові надали в Малині. Згодом його доправили до Житомирської обласної лікарні, де після обстежень і з’ясувалося, що в області серця у воїна є сторонній предмет. Хлопця направили до Центру інноваційної кардіохірургії на базі лікарні «Феофанія».

Тут, після дообстеження, лікарі виявили, що в стінці лівого шлуночка, за півтора міліметра від порожнини серця знаходиться уламок.

Таке поранення могло призвести до наскрізного отвору у серці, або ж уламок міг мігрувати та спровокувати інсульт чи втрату кінцівки.

Складна операція тривала 5 годин та пройшла успішно. Лікарі оперували на працюючому серці за допомогою спеціальних стабілізаторів. За декілька годин після оперативного втручання Володимир вже розмовляв, а на наступний день – ходив.

Напередодні свого дня народження Володимира виписали із лікарні, але і досі перебуває на зв’язку зі своїми лікарями.

Читайте також: Суд взяв Медведчука під варту без застави

Категорії
Здоров'я
Новини
Loading...