У Калуші виділили допомогу 15-ти онкохворим

28 квітня Калуська міська рада прийняла рішення про виділення одноразових грошових допомог на лікування онкологічних хворих мешканців Калуської громади. Згідно з рішенням допомогу виплатять...

28 квітня Калуська міська рада прийняла рішення про виділення одноразових грошових допомог на лікування онкологічних хворих мешканців Калуської громади. Згідно з рішенням допомогу виплатять 15-ти мешканцям на загальну суму близько 96 тис. гривень. Загалом з початку року бюджетну допомогу на лікування виділили для 105-ти мешканців громади на загальну суму близько 575 тис. гривень.

Програма соціального захисту на 2022 рік на виплату таких допомог передбачає 1,8 млн гривень. Упродовж 2021 року допомогу на лікування виділили для 272-ох онкологічних хворих мешканців громади на загальну суму близько 1 млн 686 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Крім того на цій же сесії депутати виділили допомогу на лікування двох дітей з цукровим діабетом — 10 тис. гривень. У 2022 році на такі виплати є 176 тис. гривень, з початку року допомогу вже виділено для 15-ти дітей на загальні 75 тис. гривень. Розмір допомоги дітям з цукровим діабетом фіксований і становить 5 тис. гривень, таку допомогу можна отримати раз на рік.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...