У Бучі рашисти вбили священника ПЦУ з Івано-Франківщини

В одному зі столичних моргів знайшли тіло священника Православної Церкви України Мирона Зваричука з Івано-Франківщини. Він мешкав у Бучі на вулиці Грушевського й на...

В одному зі столичних моргів знайшли тіло священника Православної Церкви України Мирона Зваричука з Івано-Франківщини.

Він мешкав у Бучі на вулиці Грушевського й на початку березня вирушив за гуманітарною допомогою. Та рашисти його вбили, як і сотні інших громадян у Бучі, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ФАКТИ“.

Тільки тепер рідні вбитого змогли дізнатись про долю отця, який весь цей час вважався безвісти зниклим.

На жаль, перші свідчення, які нам вдалося отримати від мешканців вулиці Яблунській, наштовхнули нас на думку, що тіло, яке знайшли в оглядовій ямі автомайстерні на тій же вулиці, може виявитися саме тілом Мирона Юрійовича, – повідомила місцева депутатка Катерина Українцева.

У морзі тіло священника опізнали його рідні та знайомі. З усього, за словами Катерини Українцевої, було зрозуміло, що Мирона Юрійовича затримали, обшукали, забрали телефон, решту особистих речей спалили і автоматною чергою розстріляли священника, скинувши тіло в оглядову яму…

Причину смерті підтвердив і судмедексперт у морзі. Це була автоматна черга в тулуб та голову. Оскільки отвори в потилиці, стріляли зі спини… Я не знаю, що стало причиною вбивства. Його не роздягали, очевидно, татуювання навіть не бачили. А можливо, вони вирішили, що знайшли “бандерівця”, бо Мирон Юрійович з Івано-Франківщини…, – говорить Українцева.

Отця відспівали в церкві в Києві, в якій він служив. І автобус з труною, в яку поклали одяг священника і хрести, як це має бути при похованні священнослужителя, рушив до Івано-Франківщини, де він вже похований поруч зі своєю мамою.

Категорії
Надзвичайні новини
Новини
Loading...