14-річна українка виграла міжнародний турнір із боксу і присвятила свій тріумф ЗСУ

Кіра Макогоненко завоювала золото “Кубка Балтійського моря”. 14-річна українська спортсменка Кіра Макогоненко виграла золото міжнародного турніру з боксу “Кубок Балтійського моря”, який проходив у Німеччині. У...

Кіра Макогоненко завоювала золото “Кубка Балтійського моря”.

У фінальному поєдинку вагової категорії 48 кг українка перемогла Жолле Хейєр з Саудівської Аравії.

Перемогу на турнірі юна спортсменка присвятила українським воїнам і патріотам, які захищають Україну від російських окупантів.

Хочу подякувати Господу за цю перемогу. Цю перемогу я присвячую ЗСУ, Головному управлінню розвідки, всім патріотам нашої країни, і особисто Сергію Величко і всім харківським патріотам, які захищають суверенітет України. Слава Україні, – написала Кіра Макогоненко у своєму Instagram.