В Івано-Франківську скоротять 50 працівників виконкому і директорів департаментів міськради

Скоротити 50 працівників Івано-Франківського виконкому вирішили депутати 3 травня на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради. Про це повідомили на сайті міського голови Руслана Марцінківа....

Скоротити 50 працівників Івано-Франківського виконкому вирішили депутати 3 травня на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради. Про це повідомили на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

Також на сесії ухвалили рішення призначити заступників Марцінківа керівниками профільних департаментів Івано-Франківської міської ради.

“Таким чином відбулося скорочення директорів департаментів”, — йдеться у повідомленні. — Департамент освіти та науки очолила заступниця міського голови Вікторія Дротянко. До цього департамент очолював Ігор Максимчук.

— Заступник міського голови Віталій Федорів став за сумісництвом директором департаменту інтеграції громад, внутрішньої політики та роботи з внутрішньо переміщеними особами. З посади керівника скоротили Андрія Деркача.

— Микола Вітенко очолив департамент комунальних ресурсів та сільського господарства. До цього департаментом керував Ігор Гриненько.

— Тарас Полатайко стане директором департаменту благоустрою замість Ігоря Сенчука.

— Заступник міського голови Руслан Гайда став директором департаменту зі взаємодії зі Збройними силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій.

“Відповідно, й були внесені зміни до положень чинних структур. Зазнали змін деякі департаменти. Це все зумовлене сучасними реаліями. В теперішніх умовах — це важливо. Дякую колективу за розуміння. Зокрема, за скорочення заробітної плати”, — коментує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Керуючий справами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Ігор Шевчук у коментарі Суспільному повідомив, що за процедурою є два місяці на попередження працівників про скорочення. Наразі у виконкомі затверджують новий штатний розпис. Кого саме з працівників скорочуватимуть, скільки зекономить бюджет громади Ігор Шевчук відмовився відповідати.

Категорії
Влада
Новини
Loading...