Екс-працівник “Азовсталі” показав окупантам підземні ходи під заводом і зараз вони штурмують ці тунелі

Штурм триває другий день. Росіяни знайшли зрадника з числа колишніх працівників заводу “Азовсталь”, який показав їм таємні підземні ходи під територією підприємства, і наразі...

Штурм триває другий день.

Росіяни знайшли зрадника з числа колишніх працівників заводу “Азовсталь”, який показав їм таємні підземні ходи під територією підприємства, і наразі окупанти штурмують ці тунелі.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Російські покидьки знайшли зрадника з числа співробітників комбінату (“Азовсталь” – УНІАН), якогось електрика, який показав тунелі, які під землею ведуть на територію заводу. І вчора росіяни почали штурмувати ці тунелі, користуючись інформацією, яку отримали від зрадника, – сказав Геращенко

Він наголосив, що саме тому з Москви до Маріполя раптом приїхав російський пропагандист Володимир Соловйов.

Бо йому обіцяли, що вже вчора територія “Азовсталі” буде штурмуватись російськими покидьками і він зможе засняти “перемогу” російських негідників над українськими захисниками. Вчора цього не сталося, наші захисники продовжують боронити територію “Азовсталі”, – підкреслив Геращенко.

Радник додав, що подвиг небаченого у світі героїзму, мужності наших захисників ввійде у підручники, а покидьок, який показав підземні таємні ходи, що є під територією заводу “Азосталь”, обов’язково “знайде свою кулю або кирпич по голові”.

Категорії
Надзвичайні новини
Новини
Loading...